Bebe

, , Sende yorum yap

Bebek Oteli’nin giris katindaki Bebek Bar’da simdi Pazar hariç her aksam 22:00’den sonra Jazz müzigi var.
Martin Hunt, Frieda Mims ve Nezih Yesilnil su günlerde Istanbul’da dinlenebilecek en güzel eazi yapiyorlar. Müzik süresince ilk içki 200 bin lira (hafta sonlan 250 bin lira), daha sonraki içkiler normal fiyat-dan…
Bebek Bar’in degismeyen ve müsterilere özel servis veren bir personel kadrosu, sef Ismail Deli-göz, arkadaslari Ekrem Güven, Naci
Vakko magazasi gezisini ben sanat galerisinin önündeki kahvede noktaladim. Kahvenin yöneticisi Jülide Seyyahi hanim limonlu bir çay ismarladi. Ivan Holyav-kin’in el yapimi pralinlerinden tattim… Vakko Süper Fine çikolatalar da güzel ama ben pralinleri daha çok begeniyorum. Süper Fine çikolatalarin kilosu 840 bin lira, Ivan Holyavkin’in el yapimi pralinleri-nin kilosu l milyon 200 bin lira imis.
Ayrintilariyla kadin modasi
Vakko ve Vakkorama’nin tasarimcilari tarafindan yaratilan modeller, kadinlar için genç, çilgin ve neseli bir modayi müjdeliyor. Plas-tifiye kumaslarin kullanildigi A küplü mini etekler ve mini sortlar, kisacik üstler, göbegi açik bluzlar, transparan giysiler var bol bol. Do-re ve lame aksesuarlar kullanilmis. Bu renk cümbüsünü rugan ayakkabi ve çantalar tamamliyor.
Vakko ile Vakkorama tasarimcilarinin yarattigi ikinci koleksiyonun adi ise “Safari”. Haki yesili, kum sarisi, ekrü gibi renklerin kullanildigi bu koleksiyonda çok cepli pantalonlar, parka ve yelekler, üstten cepli apuletli gömlekler, sandaletler ve botlar var… Çagdas hayat içinde yasanilan küçük maceralar vaadediyor bu kiyafetler, sehre biraz çöl havasi getiriyor.
Üçüncü koleksiyonun adi “Etnik”. Keten dokumalar, emprimeler, derin tonlarda Afrika desenleri kullanilmis. Tahta dügmeli ceketlerin içine giyilen kisacik gömlekler, pijama pantalonlar, pareo etekler çok çekici. Gene sehir hayati için tasarlanan bir koleksiyon bu. Renkler koyu ve sofistike.
“Marin” adli koleksiyon ise yaz
“Gym-look” ise sporcu giysilerini gündelik hayata tasiyan genç ve modern bir koleksiyon. Lycra ve streç kumaslar bu grupta çok belirgin. Fitness yapan herkes
ni bir kez daha, gencecik, civil civil ve çok seksi bir anlayisla gündeme getiriyor. Çizgili T-Shirt’ler, sortlar; fileler ve tüllerle karismis. Lacivert, beyaz ve kirmizi tonlarin renklendirdigi trikolar pek gözde.
artik denizde, gece kulübünde ve tatil yerlerinde kendini gösterebilecek.
Moda Modadan da öte
“A” etek Feminite
Sort Mini etek
Tulum Mini ceket
Marin Chic Elbise
OutofAfrica Pantalon
Spencer Bustier
PerfectoMont Brassieie
Rugan Prilti
Transparan Yüksek ökçeler
^

 

Sende yorum yap