Fransa’dan Özel Hediye Sepeti de Var

, , Sende yorum yap

Fransa'dan Özel Hediye Sepeti de Var

Bu yıl bir firma Türkiye'deki istenilen adrese Fransa'dan hediye sepeti gönderiyor.

Firmalar, ilişkileri olan yüksek bürokratlara, banka yöneticilerine her yıl değeri daha da artan hediyeler dağıtıyor.

Yılbaşı hediyesi ticareti gün geçtikçe belli firmalara büyük paralar kazandırıyor. Buna mukabil hediye dağıtan firmaların da faturaları kabarıyor.

Bu yıl PARIS VIP Express isimli bir organizasyon içinde, ilk defa olarak Fransa'dan Türkiye'ye hediye paketi sevkine başlandı. Bu isi düzenleyen firma içinde Fransız şampanyasından, çikolatasına kadar her şey bulunan iki tip sepet hazırlatmış.

En ucuzu 750 bin

En ucuzu 750 bin lira ile 950 bin lira olan bu Fransız sepetleri beğenmeyenler, katalogdan 266 değişik ambalaj ve 1171 çeşit değişik hediye seçme imkânına sahip. Tabii bunların fiyatı farklı ama, İstanbul’da ödemeyi yapıyorsunuz, sepet Paris’ten Türkiye'deki adrese istenilen gün ve saatte geliyor.

İstanbul’da ve Ankara'da yılbaşlarında en çok hediye sepeti satan iki firma Divan Pasta haneleri ve Vakko Mağazaları.

Divan Pastaneleri’nin hediye sepetlerinin içine konulan viski, şampanya, gümüş tabak ve diğer değerli hediyelere göre fiyatları 500 bin liradan 1 milyon besyüz bin liraya kadar değişiyor.

Ünlü markalar

Vakko Mağazalarının hediye sepet ve paketlerinde de Vakko çikolatası yanında değişik orijinal hediyeler var. Onların fiyatları da benzer rakamlarda.

Bu iki kurulusun bu yılbaşı beş binin üzerinde hediye sepeti ve paketi siparişi aldığı bildiriliyor.

Son yıllarda gümüş ye altın çakmak, saat ve kalem hediye etme modası da yayıldığından bu mallan satan firmaların da yılbaşında satışlarında büyük canlılık görüldü.

Ünlü marka altın veya gümüş kaplamalı çakmak ve saatlerin ve de kalemlerin fiyatları 800 bin lira ile 3 milyon lira arasında değişiyor.

 

Sende yorum yap